/

Matkamessut 2016

Life Is an Adventure!

You can start planning your business trip or vacation right now. The biggest travel agencies and operators, airlines and hotels from many countries gathered here to offer their novelties and special offers.

47

894k

6

63

SHARE

Messuhallit

Travel Companies Tervetuloa
Fantaasia Reisid

Võta aeg maha ja leia aega väljuda oma argielu rutiinist ning ammutada jõudu päikesest ja soojast mereveest!

Meie reisikalendrist leiavad oma puhkuseks sobiliku nii kultuurihuvilised kui vaikuse nautijad, nii sukeldujad kui mägimatkajad, nii päikesehoolikud kui ka lumistest mäenõlvadest allakihutajad!

Maailm on meile avatud - kasutage võimalust!

Tervetuloa
Transportation Tervetuloa
Fly24.net Lennot

Valitse reittisi ja osta liput kätevästi. Paperilippuja ei enää tosiaankaan tarvita. Heti varauksen jälkeen tallennetaan lentoyhtiön varausjärjestelmässä kaikki tarpeelliset tiedot ja sinun ei tarvitse tehdä muuta, kuin mennä lentokentälle ja lentää.

Tervetuloa
Accommodation Tervetuloa
Hotelliveeb.ee

Hotelliveeb.ee – broneeri lihtsalt!

Eesti esimene omalaadne online-broneeringute portaal Hotelliveeb.ee pakub võimalust broneerida Eesti hotellide tube ja majutuspakette reaalajas. Broneeringute tegemine on kiire, lihtne ja kasutajasõbralik. Leidlik otsingusüsteem võimaldab Teil võrrelda erinevate hotellide pakkumisi ning valida endale sobivaim. Ja mis kõige tähtsam – ei mingeid...

Tervetuloa
Destinations Tervetuloa
Tartu & Tartu County

The oldest city in Estonia, Tartu combines successfully modern infrastructure and facilities with green and friendly environment: the city is very compact and easily accessible. A serene park with medieval ruins and a river running through the city give it a romantic appeal. Part of its appeal is the way Tartu successfully blends old and new. Walking through the city, one can literally touch...

Tervetuloa
Terveys ja SPA-s Tervetuloa
Viihde ja tapahtumat Tervetuloa
Steamship Katharina

Steamer “Katharina” is a typical Nordic coastal passenger vessel, built in 1964 in Ulstein Mekaniske Verksted, Ulsteinsvik, Norway. Such kind of ships were busy once serving the routes along Scandinavian coastline. The shipyard was established in 1917 already and continues in shipbuilding.

Sunlines CC is a family-run business managed by Herkki and Ave. Captain Herkki has been sailing...

Tervetuloa
Kahvilat ja ravintolat Tervetuloa
Aktiivinen loma Tervetuloa
Liikematkat Tervetuloa
Lainojen Tervetuloa

Mediakumppaneille

Kontakti

Suosittelemme

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.