Hinnatud tööandja

Kantar Emori maineuuringu alusel oli Tallinna Lennujaam 2020. aastal mainekaim tööandja ning Instari uuringu alusel Eesti atraktiivseimate tööandjate edetabelis jätkuvalt kõrgel kohal ja CV-Online’i tööandjate uuringu tulemusena oli Tallinna Lennujaam samuti TOP 20 Eesti ihaldusväärseima tööandja hulgas.

Euroopa parima teenindusega lennujaam 2020

AS Tallinna Lennujaamas töötab rohkem kui 500 inimest. Meie tegevusaladeks on lennuväljataristuste käitamine ning rahvusvaheliste ja riigisiseste liini – ja üldlennunduse õhusõidukite, reisijate ja kauba maapealne teenindamine Tallinna, Kuressaare, Kärdla, Pärnu, Tartu lennujaamades ning Kihnu ja Ruhnu lennuväljal. Kontserni kuulub tütarettevõte Tallinn Airport GH.

Rahvusvaheline lennujaamade ühendus Airports Council International (ACI) tunnustas Tallinna Lennujaama kolmandat aastat järjest auhinnaga Euroopa parima teenindusega lennujaam 2020. Reisijate hinnangul on Eesti õhuvärav jätkuvalt Euroopa absoluutsete tippude hulgas. Lisaks sellele pälvis lennujaam tunnustuse ka erinevate ennetus- ja ohutusmeetmete rakendamise ees pandeemia ajal.

Meil on esindatud energeetika, side, mehhatroonika ja infotehnoloogia valdkonna ametid.  Samuti pakume tööd  tuletõrjuja-pääste, sõidukijuhi, teeninduserialade ja laotööde tegijatele. Taristu hooldamise ja arendamise korraldamisega tegelevad ehitusspetsialistid – ja insenerid.  Lennundusalaseid teadmisi ja oskusi vajame nii lennukite maapealseks teenindamiseks kui ka aeronavigatsiooniliste teenuste osutamiseks ja lennuohutuse tagamiseks. Lennujaamas leiavad tööd ka turunduse ja kommunikatsiooni, finants – ja haldusjuhtimise, personalitöö  ja muude kontoritööde esindajad. Vaata siit, meie inimesed räägivad ise oma töö eripärast ja tähendusest.

Praktikapakkumised 2021

Kandideeri praktikakohale! 2021. aastal on leiavad Tallinna lennujaamas praktikaväljundi finants - ja raamatupidamise, kommunikatsioonivaldkonna, automehaaniku, kvaliteedi - ja keskkonnajuhtimise ning tehnika - mehhaanika suuna üliõpilased. Kõikide pakkumistega saad tutvuda lähemalt siin. Pakume Sulle võimalust osaleda reaalses tööprotsessis koos professioonaalist juhendajaga. Hea meel on tõdeda, et esialgu mõneks ajaks kogemust saama tulijad otsustavad võimalusel tööle jääda või leiavad tee lennujaama õige pea tagasi. Sobiva prakitaperioodi saab kokku leppida kevad- suviseks ja sügis - talviseks perioodiks. Praktika meie ettevõttes on üldjuhul tasustamata. Praktikale kandideerimiseks saada oma CV meiliaadressile personal@tll.aero hiljemalt 20. märtsil.

More Expo showcases

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.