Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda erinevate tööandjatega ja -pakkumistega. Lihtsalt kliki ja tutvu! Igal tööandjal võib info tööpakkumiste ja kandideerimise kohta olla erinevalt välja toodud.

Kasuta julgelt lehe allosas paremas nurgas olevat vestlusakent – saad otse tööandjaga suhelda ja küsida lisainfot ja avaldada soovi kandideerimiseks. Tööandja ootab sinu kirja, sest tal on vaja töö tegijat!

PS. Kui sa ei saa oma kirjale kohe vastust, siis palun pea meeles, et virtuaalmessil on palju külastajaid ja võib olla tööandja on hetkel vastamas mõne teise külastaja küsimusele. Palume olla kannatlikud ning kindlasti saad vastuse esimesel võimalusel :)

Featured Exhibitors

EURES

EURES (European Employment Services) is cooperation network aimed to facilitate the free movement of workers within the EU-27 countries plus Switzerland, Iceland, Liechtenstein and Norway. EURES network composed of public employment services of the EU and EFTA Member States and other authorized organisations operating in the area of employment, at the local, regional, national and EU levels.

At European level, the...

Enter
Malev

Malev on noortele suunatud noorsootöö formaat. Olemuselt sarnane suvelaagriga, millele lisatud töötegemine. Esineb erinevaid nimekujusid – õpilasmalev, noortemalev, töömalev jms. Malev on küll suunatud noortele (7-26 aastased), aga tingituna alaealiste töötamise seadusandlusest Eestis, siis enamasti on malevas osalejad vanusevahemikus 13-19 eluaastat ja malevad toimuvad suvisel koolivaheajal.
Haridus- ja...

Enter

Exhibitors

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter

WE RECOMMEND