AIESEC I Internships from around the world!

Find out more: https://aiesec.org/global-talent

Pakume vahetusprogrammidega võimalust minna välismaale praktikale ja saada väärtusliku töökogemust välismaal nii start-upides kui ka suurettevõtetes. Samuti on võimalik minna vabatahtlikuks sotsiaalprojektidel, mis aitavad kaasa ÜRO jätkusuutliku eesmärkide saavutamiseks. Kõige sobivama praktikakoha või sotsiaalprojekti leidmiseks toetab sind kandideerimis protsessi käigus särasilmsed ja ettevõtlikud noored, kes aitavad leida kõige parema pakkumise! Pakume sulle võimalust arendada ennast väljakutsuvas keskkonnas ja seeläbi saada unustamatut töö- või vabatahtiku kogemust üle maailma.

AIESEC on maailma suurim rahvusvaheline noorteorganisatsioon, mis tegeleb praktikakohtate ja sotsiaalprojektide loomisega. Organisatsioonina tegutseme 114 riigis ja pakume 18. kuni 30. aastastele noortele võimalust saada rahvusvahelist töökogemust, mis pakub eelise tulevaste tööandjate silmis. Organisatsiooni juhivad noored noorte jaoks, sest usume, et just nii saame arendada ühiskonnas tulevasi tugevaid ja vastutustundlike juhte. 

760

1

SHARE

Offers

Ettevõtlik noor - liitu meiega

Otsime enda programmidele ettevõtlike, motiveeritud ja julgeid noori, kes ei karda end proovile panna. 
Pakume noortele  enesearengu võimalusi ja terve vahetusprogrammi kogemuse käigus on sulle toeks meie abivalmid liikmed, kes pakuvad murede korral kindlat tuge nii sihtriigis kui ka Eestis. AIESECis usume, et igas inimeses on olemas potentsiaal olla üks tulevasi ettevõtlike juhte ja meie programme läbinud noored on omandanud väärtuslike oskusi muuhulgas ajaplaneerimises, meeskonnatöös, konfliktide lahendamises. 

Minnes praktikale või vabatahtlikuks läbi AIESECi saad kindel olla meie organisatsiooni sõbralikus, läbipaistvas ja jätkusuutlikkus käitumises.
 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.