Connecto Eesti AS

Loome koos elutähtsaid ühendusi!

Meie eesmärk on luua katkematuid ühendusi – et tänavad oleksid valgustatud ja internetiühendus tagatud ka tormi ajal. Oleme uhked, et saame panustada Eesti ühiskonda luues ja hoides korras infravõrke, mille toel elutähtsad teenused toimivad.

Teame, et koos jõuame rohkem. Ühtehoidva meeskonnana on julge väljakutsetele vastu astuda. Kogenenud töökaaslastega saab alati nõu pidada. Meie juures ei jää Sa oma murega üksi. Oska ainult küsida ja üheskoos leiame lahenduse.

Sinu tervis ja ohutus on kõige väärtuslikumad. Anname Sulle õiged töövahendid, et saaksid igal pool professionaalselt tegutseda. Meie masinaparki kuulub eritehnika igaks olukorraks. Tule ja pane meie vahendid proovile.

Ettevõttena oleme pidevas liikumises. Uudsed väljakutsed loovad uusi võimalusi. Tahame õppida ja areneda. Me märkame ka Sinu püüdlusi ja võimaldame Sul kasvada koos meiega.

kandideeri

Kui soovid liituda Connecto meeskonnaga, siis oma kontaktandmed ja lühitutvustuse saad jätta siin :
praktik

Kandideeri tööle

We care about our employees

Meile on väga tähtis, et inimesed oleksid tööd tehes ka õnnelikud. Seepärast toetame Sind:

  • pakume kaasaegseid vahendeid,
  • kasutame uudseid töövõtteid,
  • koolitame ning loome üheskoos eeldused ohutuks töötamiseks.
  • Oleme abivalmid, sõbralikud ja ei unusta vürtsitada oma argipäevi hea huumoriga.

About Connecto Eesti AS

Connecto on eestimaine ettevõte. Tegeleme kaasaegse ühiskonna eluliinide – elektri-, gaasi ja telekommunikatsioonivõrkude projekteerimise, ehitamise ja hooldamisega. Meid innustab teadmine, et meie töö on oluline ja toetab Eestimaa arengut.

Meie töö on tervislik, kuna enamus tegevustest toimub värskes õhus ja Eestimaa looduses.
Meie meeskond koosneb ligi 300 oma valdkonda hästi teadvast entusiastist, kes tegutsevad üle Eesti. Me oleme oma kliendile lähedal, tunneme neid ja otsustame kiiresti. See kõik loob tugevad eeldused sujuvaks koostööks.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.