Eestimaa Looduse Fond (ELF)

Looduse vastu ei saa!

Kas oled kunagi mõelnud, et soovid meie looduse heaks midagi kasulikku ise ära teha, kuid ei tea päris täpselt kustkohast alustada? Kui jah, siis on Eestimaa Looduse Fondi (ELF) loodustalgud just sinule!

Meie talgutel osalemine on suurepärane võimalus silmaringi avardamiseks, põnevate salapaikade avastamiseks, aga ka enese proovilepanemiseks. ELFi loodustalgutel saad anda hindamatu panuse Eesti kauni ja mitmekesise looduse säilimiseks. Talgud toimuvad erinevates Eesti piirkondades, mistõttu avastame iga talgureisiga uusi paiku, kuhu niisama ei pruugi kunagi sattuda. 

Iga talgureis on kustumatu elamus. Vähemalt sama tähtis kui töötegemine, on ka kvaliteetse töövälise aja veetmine, seega igal talgul me tutvume kohaliku elu-oluga, veedame aega looduses, kuulame loodusetundjate pajatusi või hoopis läheme kanuumatkale, laulame lõkke ääres või sulistame karastavas rabalaukas.
 

468

0

SHARE

Tule aita sinagi maailma muuta

ELFi loodustalgutel saab osaleda igaüks – pole tähtis, kui hea on sinu füüsiline vorm või missugust kvalifikatsiooni omad – sobiva töölõigu leiame igale talgulistele. Samuti ei ole vahet, kas oled mees või naine, noor või vana - iga vabatahtlik on meie jaoks väärtuslik.

Meie vabatahtlikud saavad olla uhked, et on aidanud säilitada erinevaid kaitsealuseid liike ning pärandmaastikke ja tunda, et nad on maailma paremaks muutmisse oma panuse andnud. 
 

Eestimaa Looduse Fondist lähemalt

Eestimaa Looduse Fond loodi täpselt 30 aastat tagasi kaitsmaks Eestile omaseid loodusmaastikke ja kooslusi, haruldasi liike ning nende elupaiku. Üheks oluliseks tegevuseks liikide kaitsel on loodustalgute läbiviimine. Samuti anname suuniseid teadlikumaks tarbimiseks ja oma ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. 

Oleme korraldanud loodustalguid juba paarkümmend aastat ja iga aastaga nende arv suureneb. Talgutööd on väga mitmekülgsed, näiteks ehitame rabapaise, seirame kaitsealuste liikide tegevusjälgi, puhastame vesilikutiike, avame maastikke mudakonnale, eemaldame loodusest invasiivseid võõrliike. 
 

Meie tegemised pildis

ELF tegemised videopildis

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above