Enics Eesti AS

We have solutions that meet your needs!

Oleme nooruslik ja erinevatest rahvustest koosnev pere. Paljudele meie töötajatele on Elva tehas esimene töökoht. Ja suur hulk töötajaid on leidnud tehases erinevaid sisemisi karjääriteid, neid aga kes Elvas töötavad juba üle 10 aasta on suisa 29% kogu töötajaskonnast. 

Julgustame oma töötajaid kasvama - õppima ja ennast arendama.
Eelistame oma töötajaid ka siis, kui tekib võimalus karjääriredelil tõusta. Meil on üle 80 erineva ametikoha.

Pakume suurettevõte hüvesid, stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid koolitusi, ühisüritusi, soodustusi, toetusi. Pakume sõbralikku ja meeldivat tööõhkkonda ning vahvaid kolleege, kes aitavad uuel inimesel töösse sisse elada.

Me tegutseme ühe tugeva üksusena. Pöörame rõhku tänapäevastele tööviisidele ja üksteise toetamisele. Meil on suurepärased inimesed. 

1k

0

SHARE

About Enics Eesti

Elva tehas kuulub Enicsi Grupi 8 tehase hulka.

Elva tehas pakub elektroonikaseadmete tootmise allhanketeenust. Meie tooteid kasutatakse liiklusvahendites, tööstusautomatiseerimis- ja mootorjuhtsüsteemides, kontrollaparatuurides, elektrivõrkudes ja liftides.
 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.