Estonia Spa Hotels

Estonian way of wellness!

Kes soovib tulla suveks tööle peaaegu Pärnu randa? Palun väga, Estonia Spa Hotels pakub seda võimalust! Meie spaahotellid asuvad mõlemad ca 5 min jalutuskäigu kaugusel rannast ja 15 minuti kaugusel kesklinnast.
Kuid alati ootame enda sekka uusi toredaid inimesi, kelle silm läheb särama märksõnade hotell, spaa, saun, ilu, hea toit või aktiivne eluviis.
Estonia Spa Hotels´is on see võimalik!

12k

0

SHARE

Liitu Estonia SPA Hotels meeskonnaga

Meie töö eesmärk on muuta külalised rõõmsateks ja rahulolevateks. Veel olulisemad on meile oma inimesed, kes päevast päeva siin tööd teevad.

Meie inimesed teavad, kui on mure või on häid ideid, siis on nad alati oodatud sellest rääkima. Kui oled hea suhtleja, julge, empaatiline ja tõeline meeskonnamängija, siis ootame sind enda hulka.

Toetame sind kogu karjääri jooksul. Lisaks tööga rahulolule, saame pakkuda rikkalikku oma töötaja sooduspaketti.

Estonia Spa Hotels - meist lähemalt

Estonian Spa Hotels

Estonia Spa Hotelsi hallata on kaks erineva kontseptsiooniga spaahotelli. Ettevõttes töötab üle 200 töötaja. Meile meeldib tervislik eluviis, toetame seda oma töötajate seas ja kogukonnas.

Estonia Spa juured ulatuvad aastasse 1890, kui Pärnus avati esimene ravikuurorti hoone. Tänaseks on sanatooriumi mõiste on asendunud uue terminiga SPA – SanusPerAquam ehk tervis läbi vee.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.