Home3

Meelelahutus Sinu soovidest lähtuvalt

Me ei tunnista rutiini ja pole kohanud igavust. Mugavustsooni langemine on sama võimatu nagu see, et bussijaamas laev peatub. Peale selle, et oleme maailma parimad töökaaslased, saame olla ka väga head sõbrad. See töö avab kohati silmad ja ühel hetkel oled sa nagu superkangelane filmis- me aitame inimesi, ka neid kes abi ei küsi.
Kui tihti sa tööl peitust, aliast või kaarte mängid? Me teeme seda iga päev ja töö ajast sest see käib asja juurde. 

Iga töötaja on meie pärl. Selleks, et olla toetatud, on meil vägevad energilised tiimijuhid, kes ei unusta midagi ning on koguaeg olemas. Meie poolt pakutavate töökohtadega ei saagi muudmoodi kui rahul olla. Me oleme üks suur pere ja seda tunnet igalpool ei tunne. 
 

518

0

SHARE

Home3-st lähemalt

Home3 on edukas teleteenuse pakkuja nii Eestis, Lätis kui Leedus. Meie ettevõte on ilmselt juba puudutanud sinu perekonda, sõrpru ja tuttavaid. 
Meie peamiseks fookuseks on leida uusi kliente ja tutvustada meie teenust ja meil on alati mõni hea kampaania varukast  võtta. 
Materjali, mille üle uhke olla on meil palju. Tv3 Grupp on tuntud nimi ja minu lemmik osa siin ettevõttes on see, et kohtume paljude Eesti tuntud inimestega. 
Meil on ühtlasi ka parim tööaeg ning nagu praegusel ajal kombeks, on võimalik meie tööd ka kodust lahkumata teha. 
 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above