Karjääristuudio

Võta sõna, osale, ole nähtav


Oleme rõõmsameelsed, pealehakkajad, toetavad! Väärtustame meeskonda, julgelt jagatud ideid ja professionaalsust kõigis igapäevastes tegemistes. Kui soovid rakendada oma parimad küljed ning panustada täie hingega töömaailma paremaks muutmisse, siis anna meile endast märku. Ehk oled just sina järgmine särav täht meie meeskonnas!

praktika
Huvitud põnevast videomaailmast? Tule töövarjuks või praktikale! Anna oma töövarjutamise soovist teada e-mailile kersti@karjaaristuudio.ee

649

0

SHARE

Karjääristuudiost lähemalt

Karjääristuudio on videoproduktsiooni ettevõtte, mille põhifookus on tööandja kommunikatsioonil, karjääril, värbamisel ning noori ja haridust puudutavatel teemadel. Oleme videopartneriks erinevatele era- ja avaliku sektori osapooltele vastavas kommunikatsioonis, pakkudes nii tehnilist teostust kui ka sisulist ülesehitust ehk loomeprotsessis kaasamõtlemist. 

Video on selline põnev maailm, kus võimalusi on pea lõputult - täna teeme nii erinevat laadi videotutvustusi, podcaste, veebinare kui ka otseülekandeid. Võimalus salvestada nii stuudios kohapeal kui ka väljaspool, soovitud võttepaigas. 
 

Meie tegemised videopildis

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.