Linnamäe Lihatööstus

Metsikult maitsev!

Ootame oma muhedasse kollektiivi uusi töötajaid, kes oleks asendamatuks lüliks protsessis, mille tulemiks on rahul ja suurepärast maitseelamust kogenud klient. Oma töötajatele pakume stabiilsust ja kindlustunnet, kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi, ühisüritusi ning tulemusele orienteeritud ja toetavat meeskonda. 

Liitudes Linnamäe Lihatööstuse kollektiiviga, ootab töötajat ees sõbralik töökeskkond ning ägedad kolleegid, kes on uuele tulijale sisse elamisel igati toeks. Meie prioriteet on pakkuda klientidele kvaliteettoodangut ning selle alustalaks on õnnelik ja rahul töötaja. Tegutseme selle nimel, et iga inimene Linnamäe Lihatööstuses tunneks end olulise ja väärtuslikuna.

Tule ja liitu meie metsikult vinge kollektiiviga!
 

740

0

SHARE

About Linnamäe Lihatööstus

Linnamäe Lihatööstus alustas tegevust 1987. aastal ning on pikkade traditsioonidega, tuntud kui suurim ja vanim ulukilihatoodete valmistaja Eestis. Tänaseks on lisaks ulukilihale lisandunud meie valikusse sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooted. Linnamäe Lihatööstuse tootmine asub Läänemaal Lääne-Nigula vallas Linnamäel asuvas täielikult renoveeritud tootmishoones, kus toodetakse aastas 1000 tonni lihatooteid. Seda kõike tänu meie tublile 55 töötajale. Alates 2020. aasta augustist alustasime Liivimaa Lihaveis brändi all olevate toodete tootmist ja müüki Linnamäe Lihatööstuses. 

Linnamäe Lihatööstuse ja Liivimaa Lihaveise ühisprojektina kutsuti 2020. aastal ellu suurim lihatooteid müüv e-pood Eestis – lihapood.ee – mille valikust leiab mahe rohumaaveiseliha, sea-, uluki-, linnu- ja lambaliha. Lisaks leiab e-poest põnevaid retsepte, nõuandeid ja videoid erinevate lihade käsitlemiseks.
 

Linnamäe Meat Industry product range

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above