Loomus SA

Loomade nimel!

Kes meist ei armastaks loomi? Loomuse vabatahtlikuna saad loomade heaks midagi päriselt ära teha ning muuta nii Eestit kui ka maailma laiemalt loomasõbralikumaks. Loomuse vabatahtlikud saavad tegutseda just endale sobivas valdkonnas ning panna enda anded loomade heaks tööle.

Loomus pakub oma vabatahtlikele mõnusat seltskonda ning ühisüritusi, näiteks filmiõhtuid, aruteluõhtuid ja harivaid koolitusi. Lisaks annab loomade nimel üheskoos tegutsemine hea tunde ja avardab silmaringi.
 

509

0

SHARE

Liitu hooliva meeskonnaga

Loomuse vabatahtlikuks on oodatud kõik, kes jagavad meiega samu põhimõtteid ja soovivad loomade heaks midagi ära teha. Läheneme igale vabatahtlikule individuaalselt ning proovime leida võimaluse, kuidas tema huvid ja tugevused Loomuse jaoks kasulikud saaksid olla. Oma vabatahtlikelt ootame motivatsiooni ja pealehakkamist, omalt poolt pakume paindlikkust ja toetavat seltskonda.

Loomus on pälvinud ka vabatahtliku sõbra märgi. Vabatahtliku sõbra märk näitab, et organisatsioonis on vabatahtlike kaasamine hästi läbi mõeldud ning seal on vabatahtlikul mõnus ja turvaline tegutseda. Märki annab välja Eesti Külaliikumine Kodukant koos Siseministeeriumiga.
 

Loomusest lähemalt

Loomus on loomade eestkoste organisatsioon, mis levitab aktiivselt jätkusuutlikku ja hoolivat suhtumist loomadesse nii Eestis kui ka mujal maailmas. Loomuse fookus on nende loomade kaitsel, keda kasutatakse põllumajanduses, sh kalad, meelelahutuses, ilutööstuses ja karusnaha tootmiseks. Loomus sündis 2014. aasta aprillis. 2017. aasta detsembris liitus Loomusega loomade eestkoste liikumine Loomade Nimel.

Väga suur osa Loomuse tööst sünnib tänu vabatahlike abile, mistõttu ootame enda seltsi hakkamist täis loomasõpru, kes soovivad Loomuse tegevusse panustada.

Loomuse saavutused

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.