MTÜ Vanem Vend Vanem Õde

Iga laps väärib sõpra!

MTÜ Vanem Vend Vanem Õde väärtustab ühiskonnas sõprust ning eeskuju ja soovib pakkuda emotsionaalset lisatuge neile tuhandetele Eesti lastele, kellel see teatud elu keerdkäikude tõttu puudub. Usume, et iga laps väärib päris oma sõpra ning igal lapsel on õigus olla ära kuulatud!

Liitu meie tiimiga ning panusta tugevamasse ühiskonna toimimisse!

Lisaks vabatahtlikele Vanematele Õdelele-Vendadele tegutseb meie ridades veel mitmeid särasilmseid ja energilisi inimesi, kes täidavad ametikohti nagu näiteks vabatahtlike koordinaator, laste koordinaator, ürituste korraldaja, ürituste kajastaja, sponsorlussuhete hoidja ja erinevate tiimide juhid.

Otsid praktilist kogemust ning soovid tegeleda vabatahtliku tööga? Oled osav tiimijuht? Soovid panna oma väärtuslikud sotsiaalmeedia, reklaami ning kommunikatsiooni oskused proovile ning omandada väärtuslik töökogemus, mis annab eelise tulevases elus? Armastad suhelda lastega ning panustada nende täisväärtuslikumasse ellu? Tule vaata lähemalt, mida on pakkuda MTÜ-l Vanem Vend Vanem Õde. Ootame enda sekka mitmeid uusi inimesi praktilise suunaga positsioonidele.

Kui soovid liituda Vanema Õe või Vennana, siis veel jõuda! Kevadine koolitus uutele liitujatele toimub juba 15. mail! Pane ennast koolitusele kirja SIIN.

596

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.