Norstat Eesti AS

Anything you need to know

Norstat on Põhja- ja Ida Euroopa juhtiv andmete kogumisele spetsialiseerunud uuringufirma. Ettevõttel on kontorid Põhjamaades, Baltikumis, Saksamaal ja Poolas. Norstati eesmärgiks on tuua andmete abil kokku õiged inimesed; tootjad ja tarbijad, poliitikud ja valijad, meediaorganisatsioonid ja auditoorium.

Kasutame usaldusväärseid uuringumeetodeid, et koguda andmeid mistahes teema või sihtrühma kohta. Meie poolt kogutud andmed aitavad klientidel teadlikumaid otsuseid langetada.
 

Tutvu kõikide meie vabade töökohtadega ja kandideeri juba täna - NORSTAT EESTI AS TÖÖPAKKUMISED

8k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above