Õpilasmalev SA

Kes malevas pole käinud, see elu pole näinud!

Kui soovid, et sinu esimene töökogemus on täidetud värske õhu ja lahedate emotsioonidega, siis on Tallinna Õpilasmalev just õige koht, kus oma karjääriteekonda alustada.

Mis on õpilasmalev?
Õpilasmalev on koolinoortele (peamiselt 13 – 19 aastastele) suunatud suvelaagriformaat, kus töö ja vaba aeg käivad käsikäes. Üks malevarühm kestab 2-3 nädalat ning sinuga koos teeb tööd 10-30 noort. Õhtuti toimuvad erinevad laagrile omapärased tegevused, sh. ujumine, nali ja naer ning kindlasti ka grillimine, kui suveõhtud piisavalt sooja lubavad.

NB! Õpilasmalevaid korraldatakse Eestis omavalitsuse põhiselt. Seega Tallinna koolinoorele korraldab õpilasmalevat Tallinna Õpilasmalev, Tartule Tartu Noorte Töömalev jne.
Kui sa ei ole Tallinnast pärit aga ÕM hakkas huvi pakkuma, siis pöördu oma kodukoha vallavalitsuse või noortekeskuse poole.

Tallinna Õpilasmalevaga saad lähemalt tutvuda siin - TALLINNA ÕPILASMALEV

Tallinna õpilasmaleva rühmadesse registreerumine algab 04.05 kell 15:00 maleva kodulehel malev.ee!

9k

0

SHARE

Kuidas saada malevasse?

Kuna õpilasmalev on siiski formaalharidusliku eesmärgiga, siis meile registreerides pääsevad malevarühmadesse kiireimad registreerijad ning kedagi eraldi välja praakima ei hakata. Seega on ka kõige häbelikumal noorel võimalus end Õmmis tõestada ja usu meid, maleva lõppedes on enesekindlus vähemalt 50% tõusnud!

Küll aga on meile oluline, et jagaksid meiega sama arusaama töö tähtsusest: „Enne töö, siis lõbu!“.

TUTVU 2021 RÜHMADEGA SIIN

Tallinna õpilasmaleva rühmadesse registreerumine algab 04.05 kell 15:00 maleva kodulehel malev.ee!

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.