SA Eesti Kaevandusmuuseum

Elu sügavaim elamus

Kaevandusmuuseum on asutus, mis pakub ainulaadset võimalust aktiivseks suhtlemiseks erinevate inimestega. Pakume nostalgiat ja viime ajarännakule nii töötajad kui kliendid. Meil on võimalik töötada nii maa peal kui maa all. Põnevust ja seiklusi jagub igaks päevaks.

Eesti sügavamas muuseumis töötab palju endiseid kaevureid, kuid neid mahub meile juurde, sest hea jutuga töömees vormib publikule väikese maa-aluse käigu suureks kaevanduseks ja sügavaks elamuseks.

Omalt poolt pakume head kollektiivi, kohapeal väljaõpet, giidi koolitusi, seikluslikke ühisüritusi koostööpartneritega. 

Allmaamuuseum on kindlasti kõige põnev osa muuseumist, mille moodustavad endised kaevanduskäigud kogupikkusega üks kilomeeter. Seikluslikke tegevusi pakub muuseum nii peredele kui seltskondadele nii maa peal kui maa all, nii mäe otsas kui vee peal. Pakume lisaks muuseumile hosteli majutust, sauna võimalust, maitsvat toitlustamist ja koostööpartnerite seiklusi aherainemägedes, ronimisvõimalusi tornis ja safarit karjääris. 

Tule töövarjutada  Töövarju päeval meie töötajaid! Sul on võimalik tutvuda muuseumi töötajate tööga:

1) juhataja
2) haldusjuht
3) vanemadministraator
4) klienditeenindaja (kohvik)
5) kokk (kohvik)
6) giid 

Kui soovid rohkem infot töövarju võimaluste kohta, siis kirjuta meile etti.kagarov@kaevandusmuuseum.ee

1k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above