Sangaste Rukki Maja

Paik, kus hoitakse au sees Eesti rahvusvilja rukist!

Sangaste Rukki Maja on väikeettevõte, kes hoiab oma töötajaid. Meilt leiad endale meeldiva ja toetava kollektiivi. 
Öeldakse, et tasuta lõunaid ei ole olemas, aga meie puhul ei vasta see tõele. Pakume oma  töötajatele  tööpäeval tasuta toitlustust.
Lisaks veel erinevaid hüvesid:

  • paindlikku töögraafikut(nii osalise kui täistööajaga)
  • ühisüritusi:
  • maitseelamusi:
  • ettevõtte soodustusi:
  • arenguvõimalusi.
  • heade töötulemuste korral ka tulemuspalk

Meie ettevõttes hinnatakse positiivse suhtumisega ja hakkajaid inimesi. Oleme oma töötajatele alati olemas ning aitame nõu ja jõuga. Me oleme paindlikud ning probleemide puhul leiame alati kõiki osapooli rahuldava lahenduse.
Üheskoos töötame selle nimel, et meie kliendid saaksid meeldiva kogemuse külastades Sangaste Rukki Maja!
 

Tule liitu meie kollektiiviga!
 

1k

0

SHARE

Sangaste Rukki Majast lähemalt

Sangaste Rukki Maja on vöikeettevõte, kes tegeleb toitlustuse ja majutusega.  Rukki Maja on, nagu ka nimest võib välja lugeda, keskendunud rukkile. Meie maja on rukki teemalise interjööriga ning meie missiooniks on näidata külalistele, kuivõrd mitmekülgne on Eesti rahvusvili rukis. Menüüs on traditsioonilisi kui ka täiesti uudseid rukkimaitseid – rukkikarask, kamajook keefiriga, sibulapirukas, rukkipaneeringus liha ja palju muud maitsvat. KIndlasti saavad söönuks ka need, kellele rukis toidus ei sobi.  Külalisetemajas on 12 tuba ning iga tuba on pühendatud  Sangastest pärit tuntud inimesele, nt A. Gailit, A.  Velner, A. Viisimaa ning tubades on nende kohta tutvustav infotahvel.
Töötades Sangaste Rukki Majas, oled valinud töö, kus kõige olulisem on pakkuda sõbralikku ja klientide jaoks paindlikku teenindust. Klientide aktiivne teenindamine ja töötajate positiivne suhtumine on meie edu alus meie toredas kollektiivis.
 

Galerii

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above