Tartu Ülikooli muuseum


Tartu Ülikooli muuseumis töötavad toredad inimesed, kes on alati nõus võtma juhendada vabatahtlikke ja praktikante. Praktikakogemus meie  parimate spetsialistide juures, rikkalike teaduskollektsioonide ja huvitavate näitustega ajaloolistes hoonete on avanud mitmetele tublidele õppijatele uksed tööpõllule. 

Me hindame praktikanti, kes on avatud suhtleja, peab kinni kokkulepetest ning oskab ja tahab planeerida aega. 
Rõõmsameelne ja noor inimene on kõrgelt hinnatud täienduseks meie kollektiivile. 

Tartu Ülikooli muuseum on üks Eesti vanemaid muuseume. Me tegutseme kolmes Tartu tuntuimas ajaloolises hoones – toomkirikus, tähetornis ja ülikooli peahoones. 
Me säilitame ülikooli teaduskollektsioone ja teeme näid kättesaadavaks kõikidele põnevate näituste, haridustegevuse ja sündmuste kaudu. 
Me väärtustame teaduspõhist Eestist ja aitame keerulisi asju selgitada lihtsal viisi!
 

437

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.