Trendline

Mõõdetavalt paremaks!

Testostu- ja koolitusfirma Trendline ootab endaga liituma tegusaid testostjaid Eestis, Lätis ja Leedus. Tänu 19 a koolitustöö kogemusele oskame testostjaid efektiivselt ja arusaadavalt välja koolitada.

Mida testostja teeb?

Külastab ettevõtet kokkulepitud stsenaariumi alusel.
Jälgib teenindusolukorda. Ei provotseeri ega tee kummalisi küsimusi.
Täidab Trendline kasutajaliideses ankeedi.

-- -- -- --

Kui otsid suveks tööd teenindusvaldkonnas siis loe SUVETÖÖTAJA KOOLITUS lehelt võimalusi, kuidas vajalikke oskuseid saada. Trendline koolituste eest on valmis tasuma Töötukassa. Kasuta võimalust! 

936

0

SHARE

Miks ja kuidas testoste tehakse?

Testostude eesmärk on objektiivselt mõõta, mil määral müügi- ja teeninduspersonal täidab neile ettevõtte poolt seatud ootuseid.

Trendline testostjad töötavad selgelt kokku lepitud realistlike stsenaariumite alusel. Eesmärk ei ole töötajaid kiusata paljude keeruliste ebaloomulike tehniliste küsimustega vaid saada aru, kuidas teenindusprotsessis teenindatakse tavakliente.

Lähtume kliendisuhtluse mõõtmisel iga ettevõtte konkreetsest ootusest oma töötajatele. Ettevõtete teenindus- ja müügikontseptsioonid on erinevad ja järelikult peab ka mõõtmine olema sellele vastav.

Testklient ei pea olema teeninduse ekspert, kes annaks oma isikliku põhjaliku arvamuse. Tavakliendi tagasiside ja testostud on oma sisult erinevad asjad. Küll aga peab testostja olukorda objektiivselt suutma hinnata.

Loe põhjalikumat infot testostude valdkondade kohta lehelt trendline.ee/TESTOSTUD

Loe meie sisu ja vormi kirjeldavaid artikleid siit: trendline.ee/BLOGI

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.