UpSteam

liikuv autopesula, mis tuleb ise Sinu juurde

Saa vaheldust igapäevasest rutiinist, koosta ise endale just nii paindlik graafik ja tööaeg, kui su elustiiliga sobib, teeni raha vastavalt tehtud tööle. Kõlab uskumatu? Just selline on UpSteami Pesumeistri elu!
Töötades UpSteamis saad olla osa innovatsioonist ja viia autopesu otse kliendi juurde koju, kontorisse või kus iganes auto parasjagu asub. Pesumeister on meie juures võtmeisik, kes toob naeratuse kliendi näole kvaliteetse autopesu ja sõbraliku teenindusega. Iga päev meie juures on põnevust täis - erinevad kliendid, ägedad autod, uued teenused ja olukorrad. Kõige selle juures on sind igal sammul toetamas kui mitte maailma, siis kindlasti Eesti üks ägedaim tiim! 
 

Liitu meie noorusliku meeskonnaga

UpSteami meeskonna kõige tähtsam ülesanne on veenduda, et Pesumeistrid oleksid õnnelikud, et nende töö sujuks takistusteta ja neil oleks igal sammul ja ajahetkel vajalik abi ja tugi olemas.

Küsime regulaarselt Pesumeistrite tagasisidet töökorralduse ja üldise rahulolu osas - see on kriitilise tähtsusega info, mille põhjal oleme teinud ja teeme ka edaspidi muudatusi, mis rahulolu veelgi tõstavad.

Vastutasuks ootame, et Pesumeister oleks kohusetundlik, õpihimuline ja sõbralik. Kui oled täpne ja hoolas ning kliendid sind kiidavad, teenid hea töö eest preemiat. 

UpSteamist lähemalt

UpSteam loob autopesu tulevikku, viies pesuteenuse ise kliendi juurde. Loodussõbralik autopesu toimub täpselt seal, kus kliendi auto parasjagu asub - kodus, kontoris, trennis või mujal.

Sellega võtame kliendi õlult autopesu protsessi kõige tüütuma osa - pesulasse sõit ja seal ootamine - samamoodi nagu tänu kullerile ei pea sa enam ise poodi toidukauba järgi minema.

Kliendi jaoks on kogu protsess imelihtne ning piisab vaid läbi äpi tellimuse esitamisest. Meie töö on tagada, et pesu saaks tehtud kõrge kvaliteediga ja kliendi kogemus oleks võimalikult sujuv.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above