Valaste Puhkeküla

Valaste puhkeküla pakub aastaringselt alalist tööd neljale klienditeenindajale, kuid suvehooajal meie töötajate arv kahekordistub, sest asume Eestimaa kõrgeima joa ja Ida-Virumaa ühe turismimagneti, Valaste joa, juures. Pakume suvist tööd sõbralikele ja teotahtelistele õpilastele/üliõpilastele. Kasuks tuleb keelteoskus, sest valdav enamus kliente on välisturistid.
Omalt poolt saame pakkuda paindlikku töögraafikut, töötamist toredate kolleegidega ja soodushinnaga eineid.

14k

0

SHARE

Valaste Puhkeküla - liitu meiega

Hindame oma töötajates ausust ja sõbralikkust klientide vastu. Meil on toredaks traditsiooniks saanud korra aastas kõikide töötajatega jõululauas kokku saada, mängides lõbusaid seltskonnamänge ning käia saunas ja kümblustünnis.


Valaste puhkeküla peamiseks tegevusalaks on toitlustus- ja majutusteenuste osutamine kohvikus ja puhkemajades. Asume põhjarannikul, Valaste joa ja Valaste-Ontika matkaraja juures. Kohvikus pakutakse kiirtoitu, mida valmistavad meie klienditeenindajad kohapeal värskest toorainest.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.