Viljandisse linnahooldajaks!

Teeme koos Viljandi veel kaunimaks!

Linnahooldajaks püsivalt või ajutiselt!

Tööle võib tulla ka hooajaliselt - aprillist kuni oktoobrini! Linnahooldaja töö põhieesmärgiks on Viljandi linnale kuuluvate parkide, teede, kalmistute ja teiste avalike haljasalade ning linnale kuuluvatel kinnistutel heakorra teostamine. Heakorratööde hulka kuulub lumelükkamine, trimmerdamine, võsalõikus, lehtede koristus, inventari remont ja hooldus ning palju teisi huvitavaid tegevusi värskes õhus. Oled heas füüsilises vormis, omad juhilube ja soovid olla meeldivas meeskonnas siis ühine meiega! Kui tekkis huvi või on küsimusi siis võta julgelt ühendust Koidu Ilissoni telefonil 5835 9449 või kirjuta koidu.ilisson@viljandi.ee

1k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above