Job Offers

Siia saali oleme kokku kogunud kõikide tööandjate tööpakkumised. Kuna tööandjad ja ka nende poolt pakutavate ametikohtade nõuded on erinevad, siis oleme alaealistele sobivad tööpakkumised lisanud SIIA.

Kõik tööandjad on Suveks tööle messile välja tulnud selleks, et leida endale sobivaid töötajaid. See, et nad on siin messil olemas tähendab, et sul on reaalne võimalus kandideerides tööle saada.

Kui sul on tööandjatele küsimusi seoses nende poolt pakutavate töökohtadega, siis ära pelga tööandjatega suhelda - nad kõik siin on selleks, et leida omale nii-nii vajalikud abikäed. Kirjuta, helista või chati julgelt!

PS: Kui sa ei saa oma kirjale kohest vastust, siis palun pea meeles, et tööandja tegeleb arvatavasti nende töökohustuste täitmisega, mida ta sooviks hea meelega sulle teha anda. Palume olla kannatlikud ning kindlasti saad vastuse esimesel võimalusel. :)
 

Piirkond

Tüüp

Foreign

Internship

Tartumaa

Vabatahtlikud

Vabatahtlik töö

Praktika

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

Contact

WE RECOMMEND