/

TOKIJA - KAMAKURA - YOKOHAMA - NIKKO- FUDZIJAMA - UDZI - KIOTO- NARA - OSAKA

10 dienas/9 naktis

TURES DATUMI
(ielidošanas diena Tokijā — izlidošanas diena no Tokijas)

23 Marta – 01 Aprīļa 2016; 25 Marta – 03 Aprīļa 2016
27 Marta – 05 Aprīļa 2016; 29 Marta – 07 Aprīļa 2016
01 Aprīļa – 10 Aprīļa 2016; 03 Aprīļa – 12 Aprīļa 2016
05 Aprīļa – 14 Aprīļa 2016

>>>DOWNLOAD ORIGINAL FILE<<<

1-diena

Ielidošana Tokija Narita lidostā. Tikšanās ar krieviski runājošo gidu lidostas ielidošanas zālē (Terminal #1, North Wing) laika periodā no 10:30 līdz 12:00. Grupas savākšana. Grupas transportēšana uz viesnīcu Tokijā (laiks ceļā aptuveni 90 minūtes). Reģistrācija viesnīcā. Brīvais laiks līdz chek-in (pēc plkst. 15.00). Izvietošana. Atpūta.
Ar ielidošanu jebkura citā laikā un reisu, transportēšana no Narita lidostas uz viesnīcu notiek BEZ PIEMAKSAS.
Pēc nelielas atpūtas - tikšanās ar samuraju.
Izbraukšana ar Krievi runājošo gidu uz klubu uz geišu šova pasākumu.
Transfers uz viesnīcu ar Krievu ģidu.


2-diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūrā ar zīmi Sakuras Ziedlapiņām.

Apmeklēsim vieno no lielākajiem Japānas zivju tirgiem - Cukidzi. Šeit jūs varēsiet apskatīties zivis un citus jūras
Apskates ekskursija pa Tokio – samuraja varoņu pilsēta , jaunāko tehnoloģiju.
Pusdienas "zviedru galds" Japānu virtuves restorāna ekskursijas laika. Reto Japānas tēju šķirņu degustācija –BEZMAKSAS (no sakuras lapiņām, ķirbju tēja, ollongo tēja, un daudzas citas tējas ).
Izrāde no nākotnes vēstneša — robota- humanoīda Asimo.
Modernais Sindzjuku rajons, kur Japāna startēja augstceltņu ēku būvniecība. Tagad šī vieta tiek saukta par Otro Tokijas centru un šeit atrodas viens no galvāniem simboliem Japānas galvaspilsētā. No 205 m augsta skatu laukuma Tokijas administratīvas ēkas ir redzama visa pilsēta, skaidrā laikā Fudzijamas kalna virsotne.Debesskrāpis kokona forma Cocoon Tower 204 m augsts, 2008.g. kļuva par uzvarētāju starptautiskajā planētas oriģinālāko augstceltņu konkursā, kurš tiek rīkots kopš 2000.g.
Sintoinas svētule Meidzi dzingu, veltīta mūsdienas Japānas dibinātājam, Imperatoram Pretī templim – sportiskais komplekss, pēc savas formas atgādina apvienojumu “lidojošo šķīvi” ar sintoinas svētuli ar tas jumtu.
Omotesando rajonā atrodas viens no labākajiem Tokijas suvenīrs veikaliem Oriental Bazar, ir slavens ar plašu jukata (viegls vasaras kimono) izvēli, nacionāliem traukiem, mājas precēm Japānas stilā. Omotesando tiek saukta par arhitektūras muzeju zem klājam debesīm, jo šeit ir visplašākais pasaules dižāko arhitektu darinājumi. Imperatora pils teritorijā aug vairāk ka 2000 japāņu Mācu priedes, kas Japānā ir ilgmūžības simbols. Divkāršais arku akmens tilts Nidzjubasi, savu nosaukumu dabūja pateicoties savam ainaviskam atspulgam tīrajos pils kanālu ūdeņos.
Centrālais Gindza kvartāls tiek saukts par galveno Tokijas skatlogu un šeit var izjust galvenā tirdzniecības centra atmosfēru visa pasaulē.
Vakarā varat veikt izbraucienu ar kruīza kuģīti Simphony pa Tokijas līcī ar vakariņam (19.00-21.30). Papildus maksa – no 140,00 USD, iekļaujot grupas transferu ar Krievu runājošo gidu kruīza laika.


3-diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanas ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūras. Tokio ekskursijas turpinājums.

Centrālā Tokyo Ginza ceturtdaļa Tokijas sauc priekšējo vitrīna, šeit jūs varat sajust atmosfēru viens no lielākajiem tirdzniecības centriem pasaulē. Simbols Ginza - celta 1894. gadā, ēka nodalīta ar torni ar pulksteni, kas nāk laikā katru stundu. Miki moto pērļu galerija.
Asakusa vēsturiskais kvartāls ir bagāts ar viss dažādiem suvenīra veikaliņiem. Sensadzi templis, zeme kuru devis godātais Seguns, Japānas galvaspilsētā dibinātājs Tokogavo Iejasu. Galvenajā tempļa zālēs ir ievietota sākotnējs žēlastības dievietes tēls. Hamariķu samuraju parks, jūs iepazīsities ar mūsdienu Tokijas arhitektūru un tradicionālais dabas ainavu dizains. Sākotnēji tie bija medību lauki kas piederēja Tokugavai, un par piemiņu tiem laikiem mūsu dienās parkā notiks parada, izrāžu demonstrācijas un medību izstādes. Šodien parks ir viens no Japānas Kultūras apskates objektiem.
Īpaši vietu parka aizņem ‘ MĒLNA PRIEDE’ kura tika iestādīta vel 1709 gadā. Tā ir viena no lielākam priedēm Tokio.
Upes kruīzs vēsturiskajā Tokio daļa. No kuģīša pavētās skats uz pašu skaistāko sakuras aleju, kuras ziedi atstarojas Sumidas upe. Aleju izveidoja Seguns Tokugava Ijasu, lai ar sakuras skaistumu varētu iepazīties ne tikai Imperatora pils iemītnieki bet arī cilvēki kuri dzīvoja ārpus pils. Sakuras vērošana viena no lielākajiem galvas pilsētas parkiem - Ueno. Šis parks tika izveidots Tokio 1873 gada pēc Imperatora pavēles, un vairākus gadus bija imperatora īpašuma. No visas valsts šeit tika ievēsti koki un krūmi, pašlaik parks tiks uzskatīts par Japānas floru.
Apmeklēsim kompleksu Edo Leģendas ar termāliem ūdeņiem. Kompleksa ir izveidots Edo kvartāls, ka līdz 19 gadsimta tika saukts Tokio. Darbinieki ir ietērpti senajos apģērbos, bet apmeklētajiem tiek ietirpti vieglajos vasaras kimono – jukata. Kimono var izvēlēties tas krasa un auduma kura jums vairāk patiks. Edo ieliņas var iegadāties suvenīrus, nogaršot suši, nofotografēties ar nindzja un noskaidrot savu likteni pie Japānu zīlnieces. Pirms sākt baudīt termālos ūdeņus Jūs variet par papildus samaksu izbaudīt Siacu masāžu.
Kompleksā būs vakariņas Japāņu virtuve. Jūs variet izvēlēties jebkuru no vairāku veidu seno ēdienu japāņu virtuves, kā arī klasisko suši. Ar modernu virtuvi, kas savieno daudz šķirņu japāņu alu.
Tiem, kurus interesē iespēja var izvēlēties ēdienus no leģendārās zivju "Fugu" - restorāns ir īpaša licence. (Piemaksa no 100 USD , ir nepieciešama iepriekšējā rezervācija ).
Transfers uz Viesnīcu
.


4-diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūrā ar zīmi Sakuras Ziedlapiņām.

Ekskursija uz Fudzijamu.
Pusdienas ekskursijas laika – visi ēdieni tika pagatavoti uz tīrākas avotu ūdens ar kuru ir populāra Fudzijamas apkārtne. Jūs varēsiet nogaršot tradicionālas Japānu virtuvēs ēdienus, tādus kā “tempura” , “sašimi”, “nabe” un daudzus citus.
Brauciens ar autobusu uz 5-o staciju Fudzijamas virsotni. ( laiks ceļa aptuveni 40 min, brauciens tiek veikts kad ir labvēlīgi laika un ceļa apstākļi). Uz 5-o staciju ved līkločains kalnu ceļš Subaru Lain kuras garums ir 30 km, nu kuras virsotnes jūs varēsiet verot skaistākos Japāņu skatus: vulkāna izvirduma izveidojošos lavas ezeru, un daudz ko citu.
Apskatīsim Aoki – Ga- Xara mežu kura norisinājās populāra Seitio Macumoto romāna “Melna koku jūra”. Spoku mežs tiek uzskatīts par vienu no vecākajiem vietām pasaulē.
Vairums tūristu uzskata kā ja tu neesi pabijis 5-aja stacija Fudzijama tad tu neesi redzējis visu Japāna, no šīs seniem laikiem japāni to uzskatīta par robežu starp zemi un debesīm. 2013 gada Fudzijama tika iekļauta JUNESKO Pasaules Kultras Manotijuma.
Apskatīsim samuraju māju ansambli “minka” Fudzijamas kalna pakāje, kur var iepazīties ar seno Japānu ikdienu. šeit var izbaudīt seno senāko tradicionālo maltīti un uzņemt bildes eksotiskajā apkārtne. 18 mājas ar jumtu kas ir veidots no rīsu salmiem attēlo sevi krāsaino ainavu Fudzijamas pakāje. Ekskursijas laika jūs varēsiet ietērpties tradicionālos Japānu apģērbos (samuraja tērps vīriešiem un sievietēm kimono) jums tiks dota iespēja vairākas reizes dienas mainīt šos tērpus.
Kavaguti ezera apskate - viens no 5 lielākajiem ezeriem Fudzijamas pakāji, kurs izveidojas Fudzijamas vulkāna izvirduma laika 50-60 tuk. gadu atpakaļ. Apskatīsiet “ Akmens dārzs”, šeit ir apskatāmi mākslas darbi kā arī amatnieku darbi izkaltie no akmens ar Fudzijamas attēlu.
Vīna darītava un varēsiet nodegustēt vīnu no vīnogu dārziem Fudzijamas apkārtnē.
Vakara var apmeklēt tematisko restorānu ar robotiem. Robotu parāde, dejas, Šovs ar vakariņam. Sakums 20.00. Papildus apmaksa - no 170 USD, iekļaujot transferu uz restorānu ar krievu gidu. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija un apmaksa.


5-diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūrā ar zīmi Sakuras Ziedlapiņām.

Grupas ekskursija un Nikko. Pusdienas ekskursijas laika vietēja restorāna. Maltītes pusdienas laika būs ar senu akcenta noti. Nikko ir pazīstama ar savu biezpienu “ tofu un to izstrādājumiem. Viens no populārākajiem tofu izstrādājumiem ir – juba, kura gatavo tikai Nikko. Juba ir ne tikai izsmalcinātā garša bet arī bagāts ar minerāliem un dzelzi.
Nikko - vieta kura kā saka tas nosaukums izstaro saules starus. “ Nesaki ka redzēji skaistāko, kāmēs neesi bijis Nikko”, - vēsta sens teiciens. No tā laika kad 17 gadsimta Nikko tika uzcelts tempļa kompleksa ar dižena seguma Tokugavo Iejasu mouzoleju, Nikko kļuva par skaistuma simbolu.
Sinke sarkanais tilts pa kuru varēja staigāt tikai imperatora sūtņi vai seguni , uzcelts tajā vieta , kur pirmā tempļa dibinātājs , muks Sedo kā vesta leģenda šķērsoja straujo ūpi divu lielo čūsku mugura. Templi jūs varēsiet apskatīties trīs lielas statujas - Budda Amida, Žēlsirdības dieviete un citas.
Svētie stalli ar populārāko visa pasaule trīs pērtiķu veidojumu – “neredzu naidu“, “ nedzirdu naida”, “ nerunāju ar naidu”. Dziedoša pūķa templis, kur uz griestiem ir uzzīmēts uguns pūķis. Viņš izdves skaņu, kad muks stāvēdams zem tā īpaša veida iesit pa koka plāksnītēm.
Vakarā var apmeklēt restorānu ar folklora šovu. Papildus izmaksa 110,00 USD uz 1 st., nepieciešama iepriekšēja rezervācija.
Grupas transfers viena virziena.


6-diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūrā ar zīmi Sakuras Ziedlapiņām.

Apskatīsim senāko samuraju pilsētu Kamakure. Pusdienu laika jūs varēsiet izbaidīt dažādus jūras produktus.
Kamakura apvieno sevi daudz senos tempļus un skaistākos kūrortus Klusā okeāna piekraste. Šeit atrodas Japānas imperatora vasaras rezidence un vasaras rezidences vairākiem politiķiem kā arī daudzu citu kultūras un mākslas darbinieku atpūtas vietas.
Žēlsirdības dievietes templis.
Dižais Buda (Daibucu) - Amida bronzas statuja, Augstuma 13,5 m un sver aptuveni 94 tonnas. 1252 gada izveidota statuja pārdzīvoja milzīgu cunami un zemestrīci. Statuja – iekša ir tukša un visi gribētāji var ienākt iekša un uzkapt līdz pat statujas sakumam(galvai) pa spirālveida kāpnēm.
Curugaoka Hatimangu templis kurš ir veltīts kara dievietei. Līdz templim ved mūžīgās dzīvības tilts, kurš iet pāri lotosa dīķi.
Ir sens ticējums, ja jūs varēsiet uzrāpties un iziet pa slidenu tiltu, bez roku palīdzības, kad tas tiek skalots ar stipro ūdens straumi, Jums būs ilgs mūžs.
Pārbrauciens uz Yokohamu pa dižāko gaisa tiltu Bay Bridge, kura garums ir aptuveni 860 metri. Šis ir viens no garākajiem tiltiem pasaulē, no kuras piedāvā paveras arī brīnišķīgs skats uz Tokijas līci.
Transfers uz dzelzceļa staciju, pārbrauciens ar ātrgaitas vilcienu uz Osaku (laiks ceļa - 2,5 st). Tikšanas ar Krievu gidu pie vagona. Transfers uz viesnīcu.


7-diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūrā ar zīmi Sakuras Ziedlapiņām.

Apskates ekskursija pa Kioto – pilsēta, kura gadsimtu gaita kalpo par rezidenci Japānas imperatoriem.
Kioto apskates ekskursija. Patiesi sajust Japānas viduslaiku ēras aromātu var tikai Kioto. Jūs nokļūsiet senāko budistu un sintoistu tempļu, piļu un cietokšņu, tējas namiņu un japāņu restorānu valstībā.
Sakuras vērošanas vakarā apgaismojuma.
Nindzjas māja un pusdienas Japānu stila. No pirmajiem mirkļiem šajā restorānā mēs iepazīsimies ar Nindzjam – noslēpumainiem viduslaiku locekļiem, pēc tām iepazīsiet tos ar krāšņiem ēdieniem.
Apskatīsiet akmens dārzu. „Akmeņu dārzs”, „Filozofu dārzs”, „Roandzi dārzs”… Visievērojamākajai Kioto vietai ir vairāki desmiti tās nozīmes tulkojumi. Simtiem gadus atpakaļ gudrais mūks Soami izvietoja 15 melnus, neapstrādātus dažāda izmēra akmeņus baltu smilšu laukumā. Lai no kuras puses skatītos, piecpadsmito akmeni Jūs nekad neieraudzīsiet – to vienmēr aizsedz apkārtējie. Ejot pa koka galeriju, kas no vienas puses ieskauj šo laukumu, Jūs redzat tikai 14 akmeņus. Pāris soļus tālāk – un jūs ieraugāt piecpadsmito akmeni, bet skatam ir pazudis cits akmens. Šis ģeniāli izplānotais haoss Jums parādās citā kompozīcijā, kas sastāv no tiem pašiem 15 akmeņiem, bet – viens vienmēr būs neredzams….


8-diena

Brokastis viesnīca. Brīva diena.
Kurš vēlas - papildus var apmeklēt ekskursiju Ise-Mikimoto.
( Ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija, iepriekšēja apmaksa).


9-diena

Brokastis viesnīca. Izrakstīšanas no viesnīcas ar mantām.
Tikšanās ar krievu runājošo gidu pie viesnīcas reģistratūrās ar zīmi Sakuras Ziedlapiņām.
Ekskursija Nara – Udzi - Osaka.

Piedāvātas pusdienas senas Japānu virtuves. Mēs iepazīsimies ar tradicionāliem Japānu ēdieniem, kuru receptes netika mainītas gadsimtiem. Restorāns ir pazīstams ar saviem unikālajiem “ susi ar hurmas lapu”, cūkgaļu Jamota – tā tika saukta Japāna senatnē, griķu nūdeles “ Soba” un citi senie ēdieni, vairums no kuriem tika pasniegti tikai Japānu imperatora galdam Naras laikmeta.
Nāra – šis ir laiks lielo arhitektūras konstrukcijas veidošanai, piemēram, Todaiji Templi budistu skolā, saistīts ar apgalvojumu par budisma valstī. Šīs lielā austrumu templis - pasaulē lielākā koka konstrukcija, ir UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
Par galveno tempļa svētību ir uzskatama Budas statuja – saules atstarojums, 15- metrus bronzas statuja, kas atrodas galvenajā tempļa ēkā. Šeit ari ir koka kolonas ar iedobumu tur. Sena leģendā vesta kā tas kas izies cauri vairākas reizes būs visu laimīgs un to pavadīs veiksmē. Šis iedobums kolona tauta tiek dēvēts par “Paradīzes vārtiem”. Apskatīsiet sakuras dārzu kura tika uzņemta firma “ Geišas memuāri”.
Sena Udzi pilsēta, kur Hejona laikmeta norisinājās “Gendzi Monogatari” romāna darbība. Šeit varēsiet izbaudīt retos Japānu tēju šķirnes. Ekskursijas laika mēs apmeklēsim tējas namiņu un piedalīsimies tradicionāla tējas ceremonija. Pastaigāsimies pa ieliņām kuras varēsim iegadāties ne tikai tēju bet ari daudzus citus produktus .
Udzi, mēs arī redzēt slaveno budistu Bodjonas klosteri, kas tiek attēlots uz japāņu 10-iena monētām ir piemineklis arhitektūras mantojumu, UNESCO.
Ekskursija uz Osakas pili.
Transfers uz dzelzceļa staciju, ātrgaitas vilciens no Sinkansena līdz Tokio. (Laiks ceļa– 2,5 h ). Tikšanas ar Krievu runājošo gidu pie vilciena vagona ar zīmi “ sakuras Ziedlapiņas”.
Transfers līdz viesnīcai Naritas pilsētai , blakus starptautiskai lidostai.


10-diena

Brokastis viesnīcā.
Izrakstīšanas no viesnīcas ar mantām.
Patstāvīgs par brauciens uz Narita lidostu no viesnīcas ar bezmaksas autobusu šattl-bas (10 min.).
Ceļš mājas


TIKAI MŪSU UNIKĀLAJĀ TŪRĒ:

7 ekskursijas
7 pusdienas
Vīna degustācija
Reto Japānas teju degustācija
Pacelšanas uz 5- Fudzijamas Staciju
Geišu šovs
Nindzju māja
Kimono šovs
Tējas ceremonija
Zivju tirgus apskate - Tokio
Samuraju māju ansamblis
Termālo ūdeņu kompleksa
Pārģērbšanās nacionālos Japānu tērpos
Sakuras parku apskate

Tūres cena 1 cilvēkam izvietojoties divvietīgajā numurā ar brokastīm

VIESNĪCĀ 3 *** - EUR 2450 ,00
Piemaksa par SGL+ABF – EUR 300.00

Tūres cena 1 cilvēkam izvietojoties divvietīgajā numurā ar brokastīm

VIESNĪCA 4 *** - EUR 3000,00
Piemaksa par SGL+ABF – EUR 550.00

Cenā iekļauts:

-Dzīvošana izvēlētas kategorijas viesnīcā ar brokastīm,
- Ekskursijas un transferi pēc programmas ar krieviski runājošo gidu,
- Transporta pakalpojumi,
- Visas ieejas biļetes, dzīvošanā viesnīca un ēdināšanā pēc programma.

Cenā nav iekļauts:

- Medicīniskā apdrošināšanā,
- Starptautiskais pārlidojums, cena sakot no 700.00 EUR no personas ar bagāžu ekonom klasē
- Vīza Latvijas nepilsoņiem
- Personīgie izdevumi

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.