Featured Exhibitors

Kontaktikeskus

Töökoht peab olema selline, kuhu on tore tulla. Toetavas ja pingevabas keskkonnas on ka lihtsam särada. Hea seltskond, lõbus ja vaba õhkkond on omadused, mida meie inimesed Kontaktikeskuse juures alati tugevustena välja toovad. Meie ühine eesmärk on suhelda oma klientide klientidega paremini kui nad ise seda teeksid - ja teha seda rõõmuga!

Töö kõnekeskuses on iga päev huvitav, pakub pidevalt uusi...

Enter
Stell Eesti AS

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemuste pagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise...

Enter
Forus Security AS

Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas AS ja Ermeesia OÜ ühendamisel 2021. aastal.  Meil on ligikaudu 1500 töötajat ja üle 150 erineva objekti üle Eesti. Meil on kaasaegne juhtimiskeskus, operatiivselt reageerivad patrullteenistus ja mehitatud valve, tehniliselt võimekas tehnikatiim ning hoolikad kinnisvarahoidjad. Meie juures saad töötada nii osalise tööajaga kui ka täistööajaga...

Enter
Võru Tarbijate Ühistu Peetri üksus

Võru Tarbijate Ühistu Peetri üksuses asub Peetri Konsum, köök, kohvik ja lillepood.
Peamiselt tegeleme jaemüügiga, eelkõige toidukaupadega, kuid meil on ka oma lillepoed, tootmine ning lisaks ka kohvik Peetri keskuses.
Töötame igapäevaselt  selle nimel, et kliendid oleksid rahul ja töötajad motiveeritud ning oleme uhked, et saame oma töötajatele pakkuda nii  mitmekülgset võimalustepaketti.

Tule...

Enter
HANZA Mechanics Narva AS

HANZA Mechanics Narva предлагает и разрабатывает решения для тяжелой механики, а также для других различных областей.

Enter
Eesti Pagar

AS Eesti Pagari Paide tehases töötab üle 300 inimese. Kuna oleme pidaevas kasvus vajame juurde uusi tegusaid töötajaid, pakume ka noortele esimest töökogemust.
Meil on võimalus areneda, karjääriredelil tõusta ja teenida täpselt nii palju, kui on soovi ja valmidust võtta vastutust.

Pakume oma töötajatele hüvesid, stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid koolitusi ning soodustusi. Meil on vahvad...

Enter
Selver AS

Kuigi Selveris töötab palju usinaid ja toredaid inimesi, on meil alati ruumi värsketele kolleegidele. Selver on ettevõte, kus saab areneda täpselt nii palju, kui on soovi ja valmidust võtta vastutust. Eelistame oma töötajaid ka siis, kui tekib võimalus karjääriredelil tõusta. Meil on täna 72 kauplust ning üle 60 erineva ametikoha.

Pakume suurettevõte hüvesid, stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid...

Enter
Waldchnep OÜ

Waldchnep OÜ tehas toodab staatoreid-komponente elektrimootoritele, mida kasutatakse tööstuses tõstemehhanismides ja sadamates lasti käsitsemiseks, samuti elektripaneelide kokkupanekuks. Waldchnep on ainus omalaadne ettevõte Ida-Virumaal. Tehas on Narva linnas tegutsenud 15 aastat ja on pidevalt arenev ettevõte. Valmistooted saadetakse eksportimiseks partneritele ABB ja Konecranes. Praegu töötab tehases 135...

Enter
O-I Estonia AS | Järvakandi klaasitehas

Klaasitööstus on ainulaadne tootmisharu, mis nõuab spetsiaalseid oskusi ja teadmisi, mida koolides õppida ei saa.

Koolitame oma uued töötajad ise välja, tehes seda professionaalselt ja juhindudes vastavalt töötaja ja töö vajadustele.

Vaatamata haridustasemest või töökogemusest, alustades tööd meie ettevõttes, võib see kujuneda paljudele meie töötajatele pikaajaliseks töösuhteks. Seda tõestab...

Enter
Baltic Restaurants Estonia AS

Hoolime oma töötajatest ning panustame ettevõttes muu hulgas ka töötaja eraelu arvestava töökultuuri loomisesse. Oleme lisanud regulaarse tervisekontrolli tegevuste hulka ka terviseprobleeme ennetava iseloomuga analüüse. Kvaliteetsed tööriided, - jalanõud ja töövahendid tagavad töötaja turvalisuse ning regulaarsed töökeskkonna vaatlused aitavad märgata võimalikke ohuolukordi. Tervislikku eluviisi...

Enter
TNC-Components OÜ

Pakume stabiilsust, kindlustunnet ja pikaajalist koostööd rahvusvahelises ettevõttes! Ettevõtte on pidevas arengus, kasutades tootmiseks kaasaegseid tehnoloogiad ja pakkudes ka töötajatele arenemisvõimalusi. Oleme meie töötajatele loonud head töö- ja olmetingimused. 
Hindame töötajaid, kes on distsiplineeritud ja saavad aru iga töötaja panuse olulisusest suure ettevõtte toimimisel. 
 
TNC-Components...

Enter
HANZA Mechanics Tartu AS

HANZA Mechanics Tartu on suur metallitööstusettevõte, pakkudes terviklahendusi mehaanika, elektroonika, kaabli- ja lõppkooste valdkonnas.

HANZA-s on hea töökeskkond ja Eesti vingeim masinapark. Ettevõte pakub alati oma töötajale tuge. Väljaõppe ajal ja sisseelamisel on alati toeks juhendaja ja kolleegid.

HANZA-s ootavad sind kindel sissetulek, toetatud toitlustus, täiendav tervisekindlustus, rahalised...

Enter
SOL Baltics OÜ

Pereettevõttena väärtustame oma töötajaid ning meie jaoks on tähtis, et iga meie töötaja tunneks ennast tööl olles hästi. Mõnusa töökeskkonna loomisele aitab kaasa paindlik tööaeg ning võimalus töötada graafiku alusel. Töötaja kindlusele aitab kaasa tähtajatu tööleping ning pidevad erialased koolitused. Igale meie töötajale on tagatud rõõmsameelne kollektiiv ja kvaliteetne ning mugav...

Enter
Grossi Toidukaubad

Ootame oma meeskondadesse särasilmseid ja kohusetundlikke inimesi. Pakume oma töötajatele stabiilsust ja kindlustunnet. Uutele töötajatele tagame tööleasumisel väljaõppe. Ettevõttes saab areneda ja tõusta karjääriredelil, sest karjäärivõimalusi leidub nii kogenud tegijatele kui ka noortele, kes on alles oma karjääriteed alustamas. 

Anname endast parima, et iga töötaja tunneks end meie juures...

Enter
Hoolekandeteenused AS

Toetame oma töötajaid, kes soovivad suuremat eneseteostust! Pakume oma töötajatele võimalusi osaleda erinevates töögruppides ja arendusprojektides. Julgustame oma töötajate initsiatiivi ja ettevõtlikkust uute lahenduste leidmiseks, juurutamiseks ja seeläbi oma töö rikastamiseks.

Meie töökeskkond on kaasaegne, klienditöö vajadustele vastav. Ametikohtadel, kus see on võimalik, kasutame mobiilse- ja...

Enter

Exhibitors

More Expo showcases

WE RECOMMEND WE RECOMMEND