Selver AS

Kui tööle, siis SELVERISSE!

Kuigi Selveris töötab palju usinaid ja toredaid inimesi, on meil alati ruumi värsketele kolleegidele. Selver on ettevõte, kus saab areneda täpselt nii palju, kui on soovi ja valmidust võtta vastutust. Eelistame oma töötajaid ka siis, kui tekib võimalus karjääriredelil tõusta. Meil on täna 72 kauplust ning üle 60 erineva ametikoha.

Pakume suurettevõte hüvesid, stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid koolitusi, ühisüritusi, soodustusi, toetusi. Meil on töötajatele loodud väga head sportimisvõimalused ning kultuuriürituste külastamise võimalus. Oma töötajatele hakkavad kehtima Partnerkaardi lisaboonuspunktid. Pakume veel sõbralikku ja meeldivat tööõhkkonda ning vahvaid kolleege, kes aitavad uuel inimesel töösse sisse elada.

kandideeri

Tutvu kõikide meie vabade töökohtadega siin - Tule meile tööle ja teeme koos kõige paremat poodi! (selver.ee)

4k

0

SHARE

Why come to work for us

About us

Employers

We have gathered information from all employers in Estonia who are ready to offer you a job immediately. Here you will find contact information for employers with a brief introduction to what the companies do.

Enter
Get support to find a job

If you need more information on how to apply for a job, how to prepare your application documents or how to go to a job interview, you will find the information you need. You can watch a range of career-related videos, try an asynchronous job interview with an artificial intelligence and, if you want, take part in workshops or career advice sessions until 22 April, subject to availability.

Enter
WE RECOMMEND WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.