/

Why Participate an Online Trade Show?

OnlineExpo messikeskkond toob teieni tavamessidele omased traditsioonilised elemendid ning lisab juurde ainult online-keskkonnale omaseid nüansse, mis on üles ehitatud eelkõige eksponendi ja klientide ning partnerite vahelisele kommunikatsioonile.

Ostuotsuse tegemiseks on meil kõigil vaja aina rohkem ja rohkem taustainfot ning usaldusväärset suhtlemist. Aina olulisemaks muutuvad kogemuste vahetamine ja isiklike kontaktidega lävimine nii online- kui ka offline-kanaleid kaudu.

Tähelepanu on vaja pöörata nii vanade kontaktide hoidmisele kui ka uute loomisele. Mida paremini tunneme oma kliente ning äripartnereid ja mida paremini kliendid ja äripartnerid tunnevad meid, seda suurem on tõenäosus lepingute sõlmimiseks ja müügivõimaluste kasvuks. Paraku ei leia me alati selle kõige jaoks aega...

OnlineExpo keskkond on mugavaim viis kontaktide loomiseks ja toodete tutvustamiseks sinu juurde ise tee leidnud kliendile. Online-keskkond annab ettevõttele uue instrumendi, mis võimaldab läbi lihtsate vahendite ning seejuures mõistlike kulutuste näidata ennast nii uutel turgudel kui ka suuremale koduturul asuvale auditooriumile.

Online mess on unikaalne võimalus samaaegselt viia ellu turunduseesmärke ning tegeleda ka toodete müügi ja mainekujundusega. Online-messil saab kõiki tegevusi korraga teha mitmes riigis ja oma kontorist lahkumata.

1k

0

SHARE

More Expo showcases

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.