Notifications

Estonian University of Life Sciences: Administraator

Employer:
Region:
Tartu County
Job Description:

Tööülesanded

  • klientide teenindamine kõrgemail tasemel, nende soovidele ja muredele parimate lahenduste leidmine
  • majutuse broneeringute haldamine
  • jooksvate küsimuste lahendamine
  • telefonile ja e-mailidele vastamine
  • ruumide ja territooriumi korrashoiu ning turvalisuse jälgimine
  • jooksvate küsimuste lahendamine, vajadusel koristustööde tegemine
Job Requirements:

Sobiv kandidaat
Sobiv kandidaat on kohusetundlik, rõõmsameelne, hea suhtlemisoskusega ja kirglikult külalislahke inimene. Omades teenindusvalmidust erinevate klientidega suhtlemisel

Ootame

  • väga head eesti ja inglise keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • paindlikkust, head kohanemisvõimet ja pingetaluvust.
  • töö graafiku alusel, mis sisaldab ka öiseid vahetusi ja nädalavahetusi!
Job Benefits:

Pakume

  • 28+7 puhkusepäeva aastas
  • tervisepäevi
  • sporditoetust
Job Time:
Additional Contact Info:

Kui tunned, et see töö on Sulle, saada palun kandideerimiseks CV koos motivatsioonikirjaga: roland@rohemucampus.ee

Lisainfot saab SIIN

Submit your CV

Contacts of organizer

Useful Information

Daily career information and ideas are provided by the Estonian Unemployment Insurance Fund's career web in minukarjäär.ee

visits by the last hour