Izvēlne

Paziņojumi

Logistika Pluss OÜ: Klientu vadītājs

Darba devējs:
Reģions:
Harju County, Ida-Viru County, Järva County, Jõgeva County, Hiiu County, Põlva County, Saare County, Lääne-Viru County, Rapla County, Pärnu County, Valga County, Lääne County, Võru county, Viljandi County, Tartu County, Tallinn
Darba apraksts:

Šī amata mērķis ir pārvaldīt attiecības ar klientiem, apstrādāt klientu pasūtījumus un atrast jaunus klientus.

Darba pienākumos ietilpst:

periodiska un aktīva komunikācija ar klientiem, lai izveidotu un uzturētu labas attiecības ar klientiem;
uzturēt un uzturēt labas attiecības ar klientiem un uzturēt augstu klientu lojalitātes līmeni, uzturot un uzturot labas attiecības ar klientiem;
piedalīties loģistikas risinājumu izstrādes procesā klientiem;
pārdošanas un tirgus analīze CRM programmatūrā;
esošo klientu vajadzību kartēšana, jaunu pakalpojumu piedāvāšana.

Darba prasības:

Mēs aicinām pieteikties, ja jums ir iepriekšēja pieredze klientu apkalpošanas jomā un jūs varat brīvi izteikties mutiski un rakstiski. Papildus igauņu valodai jums ir jāspēj ļoti labi sazināties angļu valodā, un krievu valoda ir laba prasme. Pieredze darbā ar mazumtirdzniecības ķēdēm, tostarp izplatīšanas un kredītu vadības jomā, būtu priekšrocība. Svarīgas ir arī jūsu analītiskās prasmes, patstāvība un gatavība uzņemties lielus izaicinājumus.

Darba priekšrocības:

Darbs bez rutīnas - katra diena ir atšķirīga
Atbalstošs kolektīvs un laba darba vide
35 apmaksātas brīvdienas gadā
Pabalsts sportam
Bezmaksas biļetes uz kultūras pasākumiem
Pabalsts automašīnai

Alga:
2200 € bruto
Darba ilgums:

Līgums uz nenoteiktu laiku

Darba laiks:
Part time
Beigu datums:
13.06.2023

Iesniedziet savu CV

Organizatora kontakti

Pärnu mnt 105, Tallinn, Estonia

MĒS IESAKA MĒS IESAKA